Hakkımızda

   Arkoç Plastik, Pvc ve alüminyum başta olmak üzere yapı sektörünün ihtiyacına uygun yurt içi ve yurt dışında kaliteli ve ekonomik ürün ve hizmet sunmaktadır.
 2014 yılı mart ayında kurulan firmamız  Kocaeli’de yeni fabrikamızda ki 1500 m² kapalı üretim alanı ve uzman kadrosuyla Avrupa standartlarında ürünler üretmekte olup yurt içi ve yurt dışı müşteri portfoyunu arttırmaktadır. Hollanda, Surinam, Nijerya, ve İran başlıca olmak üzere kıtalararası bir çok ülkeye ihracat yapmaktadır. 

 

Yeni fabrikamızda üretime başladık
 Firmamızın Üretim için gerekli malzemeleri Avrupadan ithal etmektedir. Pvc ve Alüminyum sektöründe İthal profil ve Aksesuar Satışı firmamız bünyesinde yapılmaktadır.
    Gün geçtikçe büyümekte olan alanında uzman çözüm ortaklarıyla birlikte, müşterilerinin çözüm ve iş verimliliğini arttırmayı ve her anlamda  değer elde etmesini hedeflemektedir.

Yenilikçilik
Sürekli değişmek ve ilerlemek olan inşaat sektöründe yeni teknolojilerle faaliyet göstermekte olan firmamız, uzman kadrosu ve iş ortaklarıyla beraber Avrupa standartlarında ürünler üretmektedir. Firma kurucularımız eğitimlerini Hollanda’da tamamlayıp uzmanlıklarını ve deneyimlerini günümüzde Türkiye’de sergilemektedir. Hedefimiz size yeni teknolojiler ve uzman kadromuzla beraber kaliteli, dayanıklı, estetik ve yalıtımı yüksek ürünler sunmaktır. Sizin yaşam kaliteniz ve konforunuz bizim için ilk sırada gelmektedir.

 

Sertifikalarımız 

Ürünlerimiz denetlenmiştir ve aşağıdaki sertifikalara sahiptir

- KOMO sertifikasyon                                      

- SKG Hırsızlığa karşı dayanıklılık sertifikası  

İhtiyaç duyduğunuz her konuda profesyonel ve kaliteli hizmetin tek adresi

İhtiyaçlarınızı Karşılayan Bir Çözüm Bulmanıza Yardımcı Olalım